Запобігання пошкоджень на поверхнях зі штучного каменю | Stone Care

Професійний догляд за натуральним каменем

Замовити

Запобігання пошкоджень на поверхнях зі штучного каменю

20.08.2020

Запобігання пошкоджень на поверхнях зі штучного каменюСтільниці зі штучного каменю часто використовуються в приватній та комерційній нерухомості: на кухнях, у ванних кімнатах, на ресепшені та в кабінетах тощо. Штучний камінь – дуже міцний і стійкий матеріал, але з часом і природним зносом поверхонь і його можна пошкодити.

Запобігання пошкодженням

Прибираючи на стільниці забруднення, після – ретельно промийте її чистою водою та витріть насухо шматком м’якої тканини чи паперовим рушником, щоб не з’явилися плями.

Більш серйозні пошкодження стільниці здатні завдати: хімікати, висока температура, недбале використання ножів і важких предметів на поверхні.

Кілька правил, які вбережуть стільницю від пошкоджень

Хімікати

На стільницю не повинні потрапити: ацетон, розчинник, засоби для чищення духовки. Хімікати на штучному камені утворюють плями, після яких для відновлення нормального вигляду потрібен капітальний ремонт поверхні.

Якщо контакт трапився – негайно промийте поверхню водою.

Для любителів манікюру над стільницею відкриємо невеликий секрет: якщо потрібно очистити стільницю від лаку для нігтів, то протріть поверхню рідиною для зняття лаку без ацетону та промийте її водою.

Висока температура

Стільниці зі штучного каменю досить стійкі до високих температур, але не варто їх випробовувати на міцність. Не треба ставити на стільницю гарячі каструлі і жаровні або прилади, які виділяють тепло, наприклад, електричні фритюрниці, грилі і т.п. – це призводить до пошкодження.

Щоб поставити гаряче на стіл, використовуйте підставки.

Подряпини

Завжди користуйтеся кухонними дошками та нічого не ріжте безпосередньо на стільниці. Це правило здається дуже зрозумілим, але ці пошкодження трапляються саме через таку недбалість.

Особливе правило для глянцевих стільниць: не варто чистити їх сухою або жорсткою губкою через небезпеку появи подряпин.

Тріщини

Тріщинам на стільниці зі штучного каменю сприяє агресивне неакуратне використання на поверхні важких предметів. Простіше кажучи, на стільницю не можна кидати важкі предмети або ставати на неї танцювати, міняти лампочку, витирати пил з навісних шаф і подібне.

Раніше ми приділили увагу тому, як доглядати за стільницею зі штучного каменю, тепер ці поради допоможуть вам уникнути пошкоджень і стільниця буде служити довго та надійно.

Ви можете зв'язатися з нашою компанією і отримати
консультацію по догляду за натуральним каменем.

При виникненні будь-яких питань по догляду за натуральним каменем Ви можете звернутися до наших фахівців за телефонами в Києві:

+38 097 621 97 12;
+38 095 912 20 76;
+38 044 286 75 05

або ж відправити лист по ел. адресою:

info@stonecare.com.ua

Виїзд протягом 24 годин

Складання комерційної пропозиції за 1 день

Позачерговий виклик фахівця

Замовити