Шліфування мармуру | Stone Care

Шліфування мармуру

04.04.2021

Мармур – один з найпоширеніших видів матеріалу, який використовують для внутрішньої обробки та створення меблів, окремих предметів інтер’єру. Від частого впливу поверхня каменю починає тьмяніти, тому потрібно шліфування мармурової підлоги, яка дозволить повернути сяйво та гладкість. Процедура проводиться в кілька етапів і вимагає акуратності.

Коли потрібно проводити шліфовку мармуру?

Проведення шліфування мармуру передбачає використання спеціальних засобів для видалення механічним шляхом всіх недоліків каменю. Товщина приблизно в 2 міліметри матеріалу знімається, що дозволяє досягти рівності та гладкості підлоги, стільниці тощо.

Утворення на поверхні плям, що в’їлися, жирних розводів або подряпин різної глибини, каверн чи інших дефектів говорить про необхідність шліфування підлог. Причиною може стати й утворення ерозії від неправильного догляду.

Усунути ці недоліки іншим шляхом неможливо.

Всі недоліки та тріщини легко прибираються професійним шліфуванням. Не варто забувати й про необхідність поновлення швів для їх естетичності.

Етапи роботи

Шліфування мармурових підлог являє собою складний багатоступінчастий процес, який вимагає дотримання та виконання всіх правил. Робота проводиться в наступні етапи:

  • підготовка до шліфування мармуру;
  • вибір засобів і обладнання;
  • заповнення прогалин і тріщин мастикою;
  • обробка поверхні;
  • полірування для додання блиску.

Всі роботи повинні проводитися спеціальним шліфувальним устаткуванням, яке м’яко, без пошкоджень поверне каменю гладеньку текстуру.

Ціна шліфування мармуру у професіоналів обійдеться дорожче, ніж самостійне проведення цієї роботи, але за допомогою досвідчених фахівців ви зможете уникнути помилок і отримаєте ідеальну підлогу за короткий час без особливої напруги.

Ви можете зв'язатися з нашою компанією і отримати
консультацію по догляду за натуральним каменем.

При виникненні будь-яких питань по догляду за натуральним каменем Ви можете звернутися до наших фахівців за телефонами в Києві:

+38 097 621 97 12;
+38 095 912 20 76;
+38 044 286 75 05

або ж відправити лист по ел. адресою:

info@stonecare.com.ua

Нам довіряють

Виїзд протягом 24 годин

Складання комерційної пропозиції за 1 день

Позачерговий виклик фахівця

Замовити