Як доглядати за стільницею зі штучного каменю | Stone Care

Професійний догляд за натуральним каменем

Замовити

Як доглядати за стільницею зі штучного каменю

10.08.2020

Якщо дотримуватися правил догляду за стільницею зі штучного каменю, вона довго буде зберігати свій первинний вигляд, а плями та дрібні подряпини не злякають вас.

Як зберегти поверхню зі штучного каменю в ідеальному стані?

1. Щоденний догляд

Просто протирайте стільницю вологою ганчіркою або губкою для миття посуду й слідом витирайте сухою м’якою тканиною, щоб від води не залишалися плями та розводи.

2. Частка простих плям

Для очищення від плям на штучному камені слід застосовувати миючий засіб на аміачної основі. Також можна застосовувати засоби для миття скла та дзеркал: розприскайте й витріть насухо м’якою тканиною або паперовим рушником.

3. Очищення від складних плям та незначних подряпин

На стільниці темного кольору розводи, мильні плями та невеликі подряпини будуть більш помітні, ніж на світлих стільницях зі штучного каменю. Методи очищення для них будуть трохи відрізнятися. Також додатковий догляд потрібен, якщо поверхня – глянцева.

Для матових стільниць підійдуть будь-які м’які миючі або засоби для чищення. Усунути забруднення на них можна вологою губкою з невеликою кількістю миючого крему чи порошку – потріть поверхню акуратними круговими рухами.

Невеликі подряпини і плями на глянцевих поверхнях можна усунути тільки легким протиранням вологою губкою із м’яким миючим засобом невеличкими круговими рухами.

Обережніше з зусиллями! Якщо чистити пляму занадто агресивно, це може фактично зменшити блиск поверхні.

стоункер полировка столешницы из искусственного камняВажливо! Не намагайтеся відремонтувати глибокі подряпини й більш серйозні пошкодження на стільниці самостійно. Дуже легко посилити проблему, тому краще відразу звернутися до кваліфікованого фахівця по каменю.

Згодом, через природне зношення поверхонь, блиск зменшується, з’являються подряпини та плями. Це не страшно – стільницю можна відшліфувати і відполірувати, і обробити спеціальним захистом.

Ви можете зв'язатися з нашою компанією і отримати
консультацію по догляду за натуральним каменем.

При виникненні будь-яких питань по догляду за натуральним каменем Ви можете звернутися до наших фахівців за телефонами в Києві:

+38 097 621 97 12;
+38 095 912 20 76;
+38 044 286 75 05

або ж відправити лист по ел. адресою:

info@stonecare.com.ua

Виїзд протягом 24 годин

Складання комерційної пропозиції за 1 день

Позачерговий виклик фахівця

Замовити