Догляд за натуральним каменем | Stone Care

Професійний догляд за натуральним каменем

Замовити

Догляд за натуральним каменем

08.09.2020

Натуральний камінь дуже зносостійкий, але вимагає дбайливого ставлення, щоб не порушити його цілісність і природну красу. У нашій практиці в інтер’єрі ми найчастіше зустрічаємо поверхні з мармуру та граніту, тому виділили обов’язкові правила по догляду за ними.

Правила догляду за мармуром

Мармур не любить велику кількість вологи, його просто подряпати і навіть розколоти, легко вбирає чай, каву, жир, залишаючи плями. Разом з тим, мармур часто використовують в оздобленні кухні, інтер’єрі ванних кімнат, лазнях і СПА, спеціально обробляючи камінь і застосовуючи захисне просочення. Та всі ці турботи мармур компенсує своєю красою.

Коли треба очистити мармурову стільницю, підвіконня або іншу поверхню, зазвичай, під рукою виявляється звична побутова хімія для миття кухонь, раковин і т.п. – їх застосовувати не можна. Важливо знати ці правила: не можна використовувати жорсткі губки та щітки, агресивні миючі засоби, хімічні засоби з їдкими кислотами.

Якщо треба почистити мармурову поверхню власними силами поки що, то краще користуватися звичайним милом або засобом для миття посуду. Подряпини ж шліфуються і поліруються легко, але краще силами професіоналів.

Правила догляду за гранітом

Граніт – неймовірно міцний матеріал, він ідеально підходить для стільниць і підвіконь, через високу стійкості до пошкоджень його часто використовують для підлог і сходів. Він витримує високі температури, не боїться хімічних засобів для чищення, включаючи абразивні порошки, однак вони в побутовому догляді за гранітом і не знадобляться – досить регулярно протирати камінь вологою ганчіркою, щоб підтримувати первісний вигляд поверхні.

Коли треба викликати майстра по каменю:

  • при подряпинах;
  • при сколах і тріщинах;
  • при плями, що в’їлися.

Тобто, якщо ви впустили на поверхню щось важке, поставили щось гаряче, залишили плями жиру надовго без уваги, подряпали якоюсь ємністю або ножем.

Щоб камінь служив довго та вражав своєю красою, слід його дбайливо експлуатувати і регулярно доглядати: не перевантажуйте поверхню, не використовуйте побутові засоби для очищення, викликайте майстрів для захисту натурального каменю.

Ви можете зв'язатися з нашою компанією і отримати
консультацію по догляду за натуральним каменем.

При виникненні будь-яких питань по догляду за натуральним каменем Ви можете звернутися до наших фахівців за телефонами в Києві:

+38 097 621 97 12;
+38 095 912 20 76;
+38 044 286 75 05

або ж відправити лист по ел. адресою:

info@stonecare.com.ua

Виїзд протягом 24 годин

Складання комерційної пропозиції за 1 день

Позачерговий виклик фахівця

Замовити