Про компанію

Команда Stone Care дякує вам за відвідування нашого сайту.

Stone Care - це компанія з багаторічним досвідом роботи, що спеціалізується на обслуговуванні, реставрації та обробці поверхонь з натурального каменю та плитки.

Ми надаємо професійний сервіс по догляду за природним каменем, його чищенням, реставрації та технологіями з герметизації для всіх видів природного каменю та плитки: мармуру, граніту, вапняку, піщаника, травертину, тераццо. Всі роботи здійснюються з використанням провідних міжнародних хімічних і механічних технологій.

Ще ми пишаємося тим, що є не тільки сервісною компанією, а й виконуємо для вас весь спектр послуг від вибору кращого природного каменю, його доставки та укладання й, закінчуючи, написанням індивідуальної програми із догляду за ним та захисту.

Протягом багатьох років до роботи з камнем ми ставимося з розумінням традиційних методів будівництва та вже сучасних технічних досягнень. Для цього ми щорічно відвідуємо різноманітні виставки, семінари, професійні зустрічі з обміну досвідом, проводимо підвищення кваліфікації серед наших майстрів.

Після випадків на ринкові послуг із догляду за натуральним каменем, коли недобросовісні виконавці псували підлогу та знімали з себе відповідальність, бо навіть пропадали безслідно, ми задекларували надання гарантії на результат наших послуг.

Наша компанія Stone Care працює на ринку 7 років, у нас підписано ряд корпоративних контрактів, оформлена страховка на наші послуги. Нашу репутацію ми цінуємо більше за гроші, тому ніколи не полишаємо клієнта сам на сам із питаннями щодо красивого, чистого, доглянутого помешкання. А ще в нашому підході є пристрасть до перетворення поверхонь! Ми робимо все, щоб камінь блищав так, як блищать очі у наших клієнтів, коли вони бачать результати нашої роботи.

Часті питання

Скільки коштує виїзд фахівця на об'єкт для оцінки обсягу робіт?

Оцінювання є безкоштовним. Ми приїдемо в зручний для вас час. Ми пропонуємо цілодобовий сервіс для наших клієнтів.

Чи буде пил при виконанні робіт?

Ні, не буде. Вся робота проводиться вологим методом, що абсолютно безпечно для здоров'я людини та не забруднює помешкання.

Що коли в кімнаті вже стоять дорогі нерухомі меблі?

Перед тим, як приступити до роботи, всі ваші меблі, килими та стіни будуть захищені. Наші сервісні працівники працюють в спецодязі та бахілах.

Ви пропонуєте консультаційні послуги для архітекторів?

Так. Ми можемо надавати рекомендації архітекторам та менеджерам проектів по напрямках, пов'язаних з обслуговуванням, захистом і герметизацією природного каменю.

Ви можете зв'язатися з нами та отримати
консультацію по догляду за натуральним каменем.

При виникненні будь-яких питань просто зверніться до наших фахівців за телефонами в Києві:

+38 067 657 02 59
+38 050 298 93 24

або відправте e-mail:

mail@stonecare.com.ua