Чи можна очистити мармурову мозаїку від сильних забруднень? | Stone Care

Професійний догляд за натуральним каменем

Замовити

Чи можна очистити мармурову мозаїку від сильних забруднень?

16.06.2020

Чи можна відновити мармурову мозаїку від сильних забруднень, очистити від солі жорсткості води, які тривалий час руйнували поверхню?

Мармур — це натуральний камінь. При тривалому перебуванні на поверхні натурального незахищеного каменю солі жорсткості води проникають в його структуру, утворюючи сольові нарости.

Який засіб зможе видалити таке забруднення з поверхні каменю? Тільки кислотного складу, але застосування кислот на мармурі категорично заборонено!

При попаданні кислоти на поверхню мармуру відбувається бурхлива реакція і в підсумку виходить хімічний опік.

Як впоратися з проблемою та відновити мармурову мозаїку від забруднень?

Можна розглянути два шляхи вирішення:

  1. Щоб мармурники зробили професійну переполірування. Проте, треба дивитися на додаткові чинники, адже, якщо шви втоплені, переполірування мармуру може навіть посилити проблему.
  2. Щоб сервісна компанія по мармуру грамотно підібрала кислотний склад з найменшим впливом на сам камінь.

І головне, по завершенню робіт з очищення мармурової мозаїки слід застосувати захист для каменю: хімію, яка захистить поверхню мармуру від води та водних відкладень, жирів і масел, побутової хімії.

В результаті застосування професійних матеріалів ми досягаємо й ефекту краси та новизни натурального каменю, й продовжуємо термін служби настилу, й даємо замовнику якісно використовувати поверхню з мармуру, яку так ретельно підбирали, плануючи дизайн.

Такі рішення професійного та якісного догляду за поверхнями з натурального каменю часто використовуються в комплексі для комерційних клієнтів або в приватних будинках.

Ви можете зв'язатися з нашою компанією і отримати
консультацію по догляду за натуральним каменем.

При виникненні будь-яких питань по догляду за натуральним каменем Ви можете звернутися до наших фахівців за телефонами в Києві:

+38 097 621 97 12;
+38 095 912 20 76;
+38 044 286 75 05

або ж відправити лист по ел. адресою:

info@stonecare.com.ua

Нам довіряють

Виїзд протягом 24 годин

Складання комерційної пропозиції за 1 день

Позачерговий виклик фахівця

Замовити