Видалення плям з натурального каменю | Stone Care

Видалення плям з натурального каменю

02.12.2019

Натуральний камінь відрізняється високою твердістю і стійкістю до дії природних середовищ. Характерний візерунок і тони кольорів, що переходять один в інший, його екологічність та зносостійкість зробили мармур улюбленим матеріалом скульпторів і архітекторів, він широко використовується в побуті.

У той же час мармур пористий: рідина досить легко вбирається, змінюючи забарвлення каменя або роблячи глянцеві поверхні мармурових виробів матовими. Багато хто відмовляється від матеріалів з натурального каменю, боячись саме його плямоуразливості. Однак цьому цілком можна зарадити.

Існує як мінімум 5 основних класифікацій плям:

  • Органічні плями (чай, кава, вино, соуси і т.д.)
  • Неорганічні плями (чорнило, фарба і т.д.)
  • Біологічні плями (мох, цвіль, і т.д.)
  • Металеві плями (іржа, мідь, і т.д.)
  • Масляні плями (органічні та синтетичні масла)

Для відновлення первісного вигляду виробів з мармуру існують різні способи поновлення поверхонь. Є засоби, які ви зможете застосувати самостійно, знаючи природу походження плями. Є пошкодження, які вимагають тільки професійного підходу й такі роботи зможуть виконати лише навчені фахівці. У будь-якому випадку, ваш камінь вартий турботи про нього. Не залишайтеся один на один з проблемою.

Ви можете зв'язатися з нашою компанією і отримати
консультацію по догляду за натуральним каменем.

При виникненні будь-яких питань по догляду за натуральним каменем Ви можете звернутися до наших фахівців за телефонами в Києві:

+38 097 621 97 12;
+38 095 912 20 76;
+38 044 286 75 05

або ж відправити лист по ел. адресою:

info@stonecare.com.ua

Нам довіряють

Виїзд протягом 24 годин

Складання комерційної пропозиції за 1 день

Позачерговий виклик фахівця

Замовити