Засіб по догляду за мармуром | Stone Care

Професійний догляд за натуральним каменем

Замовити

Як вибрати засіб для щоденного догляду за мармуром?

02.12.2019

Більшість каменів чутливі як до кислотних, так і до лужних миючих засобів. Кислоти псують камінь, розчиняючи кальцій, який пов’язує кристали каменю (що особливо небезпечно для мармуру, травертину, вапняку та інших каменів).

Луги зазвичай не псують камінь так, як кислоти, однак, щоденне їх використання може призвести до того, що камінь з часом потьмяніє. Тому, для щоденного догляду за каменем рекомендується використовувати PH-нейтральні засоби для чищення каменю.

Розуміння PH балансу допомагає визначитися з підбором миючих засобів для каменю. Однак, дуже важливим фактором для вибору придатного засобу є його рівень активності. Наприклад, велика частина нейтральних миючих засобів мають баланс PH рівний 7, але рівень активності даних засобів не достатньо сильний для очищення поверхні каменя.

З іншого боку, є нейтральні засоби, що мають занадто високий рівень активності, що також несприятливо для натурального каменю. Тому, до вибору миючих засобів для каменю потрібно підходити правильно. По можливості застосовуйте тільки спеціалізовані професійні засоби по догляду за каменем.

Ви можете зв'язатися з нашою компанією і отримати
консультацію по догляду за натуральним каменем.

При виникненні будь-яких питань по догляду за натуральним каменем Ви можете звернутися до наших фахівців за телефонами в Києві:

+38 097 621 97 12;
+38 095 912 20 76;
+38 044 286 75 05

або ж відправити лист по ел. адресою:

info@stonecare.com.ua

Нам довіряють

Виїзд протягом 24 годин

Складання комерційної пропозиції за 1 день

Позачерговий виклик фахівця

Замовити