Блог | Stone Care

Як доглядати за стільницею зі штучного каменю

Якщо дотримуватися правил догляду за стільницею зі штучного каменю, вона довго буде зберігати свій первинний вигляд, а плями та дрібні подряпини не злякають вас. Як зберегти поверхню зі штучного каменю в ідеальному стані?

Як відновити мармурову мозаїку від забруднень

Чи можна відновити мармурову мозаїку від сильних забруднень, очистити від солі жорсткості води, які тривалий час руйнували поверхню? Мармур — це натуральний камінь. При тривалому перебуванні на поверхні натурального незахищеного каменю солі жорсткості води проникають в його структуру, утворюючи сольові нарости.

Видалення плям з натурального каменю

Натуральний камінь відрізняється високою твердістю і стійкістю до дії природних середовищ. Характерний візерунок і тони кольорів, що переходять один в інший, його екологічність та зносостійкість зробили мармур улюбленим матеріалом скульпторів і архітекторів, він широко використовується в побуті. У той же час мармур пористий: рідина досить легко вбирається, змінюючи забарвлення каменя або роблячи глянцеві поверхні мармурових виробів матовими. Багато хто відмовляється від матеріалів з натурального каменю, боячись саме його плямоуразливості. Однак цьому цілком можна зарадити. Існує як мінімум 5 основних класифікацій … Продовжувати читання Видалення плям з натурального каменю

Бажаєте отримати технологію самостійного щоденного догляду за мармуром і гранітом?

Залиште e-mail і ми відправимо файл з технологіями вам на пошту

Ви можете зв'язатися з нашою компанією і отримати
консультацію по догляду за натуральним каменем.

При виникненні будь-яких питань по догляду за натуральним каменем Ви можете звернутися до наших фахівців за телефонами в Києві:

+38 097 621 97 12;
+38 095 912 20 76;
+38 044 286 75 05

або ж відправити лист по ел. адресою:

mail@stonecare.com.ua