Блог | Stone Care

Видалення плям з натурального каменю

Натуральний камінь відрізняється високою твердістю і стійкістю до дії природних середовищ. Характерний візерунок і тони кольорів, що переходять один в інший, його екологічність та зносостійкість зробили мармур улюбленим матеріалом скульпторів і архітекторів, він широко використовується в побуті. У той же час мармур пористий: рідина досить легко вбирається, змінюючи забарвлення каменя або роблячи глянцеві поверхні мармурових виробів матовими. Багато хто відмовляється від матеріалів з натурального каменю, боячись саме його плямоуразливості. Однак цьому цілком можна зарадити. Існує як мінімум 5 основних класифікацій … Продовжувати читання Видалення плям з натурального каменю

Як правильно доглядати за мармуром?

Натуральний камінь, як і інший матеріал, також потребує догляду, а правильний догляд за мармуром зможе забезпечити каменю первозданний вигляд на довгі роки, а також дозволить уникнути дорогої реставрації каменю або його заміни. Мити мармур необхідно в два етапи Очищення поверхні за допомогою сухого (вакуумного) збирання, тобто видалення з мармурової поверхні за допомогою м’якої щітки (пилососа) твердих частинок бруду, пилу і невеликого сміття. Очищення мармуру спеціальним засобом для повсякденного догляду методом вологого прибирання. Якщо мармур має занадто сильні забруднення, тоді застосовують … Продовжувати читання Як правильно доглядати за мармуром?

Як вибрати засіб для щоденного догляду за мармуром?

Більшість каменів чутливі як до кислотних, так і до лужних миючих засобів. Кислоти псують камінь, розчиняючи кальцій, який пов’язує кристали каменю (що особливо небезпечно для мармуру, травертину, вапняку та інших каменів). Луги зазвичай не псують камінь так, як кислоти, однак, щоденне їх використання може призвести до того, що камінь з часом потьмяніє. Тому, для щоденного догляду за каменем рекомендується використовувати PH-нейтральні засоби для чищення каменю. Розуміння PH балансу допомагає визначитися з підбором миючих засобів для каменю. Однак, дуже важливим фактором … Продовжувати читання Як вибрати засіб для щоденного догляду за мармуром?

Бажаєте отримати технологію самостійного щоденного догляду за мармуром і гранітом?

Залиште e-mail і ми відправимо файл з технологіями вам на пошту

Ви можете зв'язатися з нашою компанією і отримати
консультацію по догляду за натуральним каменем.

При виникненні будь-яких питань по догляду за натуральним каменем Ви можете звернутися до наших фахівців за телефонами в Києві:

+38 097 621 97 12;
+38 095 912 20 76;
+38 044 286 75 05

або ж відправити лист по ел. адресою:

mail@stonecare.com.ua