Блог | Stone Care

Чи можна очистити мармурову мозаїку від сильних забруднень?

Чи можна відновити мармурову мозаїку від сильних забруднень, очистити від солі жорсткості води, які тривалий час руйнували поверхню? Мармур — це натуральний камінь. При тривалому перебуванні на поверхні натурального незахищеного каменю солі жорсткості води проникають в його структуру, утворюючи сольові нарости. Який засіб зможе видалити таке забруднення з поверхні каменю? Тільки кислотного складу, але застосування кислот на мармурі категорично заборонено!

Видалення плям з натурального каменю

Натуральний камінь відрізняється високою твердістю і стійкістю до дії природних середовищ. Характерний візерунок і тони кольорів, що переходять один в інший, його екологічність та зносостійкість зробили мармур улюбленим матеріалом скульпторів і архітекторів, він широко використовується в побуті. У той же час мармур пористий: рідина досить легко вбирається, змінюючи забарвлення каменя або роблячи глянцеві поверхні мармурових виробів матовими. Багато хто відмовляється від матеріалів з натурального каменю, боячись саме його плямоуразливості. Однак цьому цілком можна зарадити. Існує як мінімум 5 основних класифікацій … Продовжувати читання Видалення плям з натурального каменю

Як правильно доглядати за мармуром?

Натуральний камінь, як і інший матеріал, також потребує догляду, а правильний догляд за мармуром зможе забезпечити каменю первозданний вигляд на довгі роки, а також дозволить уникнути дорогої реставрації каменю або його заміни. Мити мармур необхідно в два етапи Очищення поверхні за допомогою сухого (вакуумного) збирання, тобто видалення з мармурової поверхні за допомогою м’якої щітки (пилососа) твердих частинок бруду, пилу і невеликого сміття. Очищення мармуру спеціальним засобом для повсякденного догляду методом вологого прибирання. Якщо мармур має занадто сильні забруднення, тоді застосовують … Продовжувати читання Як правильно доглядати за мармуром?

Бажаєте отримати технологію самостійного щоденного догляду за мармуром і гранітом?

Залиште e-mail і ми відправимо файл з технологіями вам на пошту

Ви можете зв'язатися з нашою компанією і отримати
консультацію по догляду за натуральним каменем.

При виникненні будь-яких питань по догляду за натуральним каменем Ви можете звернутися до наших фахівців за телефонами в Києві:

+38 097 621 97 12;
+38 095 912 20 76;
+38 044 286 75 05

або ж відправити лист по ел. адресою:

mail@stonecare.com.ua